Ambio Helse dirba daug puikių slaugytojų iš Lietuvos, kurie geba profesionaliai ir rūpestingai atlikti savo darbą. Mūsų komandoje taip pat dirba nuostabūs slaugos specialistai iš Švedijos, Danijos, Norvegijos, Suomijos ir daugelio kitų Europos valstybių.

Visi Ambio Helse darbuotojai gauna skandinaviškus standartus atitinkantį darbo užmokestį ir visas skandinaviškas socialines garantijas. Dirbdami sąžiningai ir skaidriai rūpinamės savo gera reputacija, todėl Skandinavijoje įgytas sveikatos apsaugos sistemos pasitikėjimas užtikrina Ambio Helse kompanijai nuolatinį slaugos specialistų poreikį visus metus.

Turinčius norvegišką bendrosios praktikos slaugos licenciją kviečiame prisijungti prie Ambio Helse komandos ir dirbti savęs vertą darbą už orų skandinavišką atlyginimą. Gausybė gerai apmokamų darbo pasiūlymų žavingose Norvegijos bei Švedijos vietovėse laukia jau dabar.

Medicinos darbuotojams siūlome:

  • ypač gerą darbo užmokestį;
  • kelionės ir būsto išlaidų padengimą;
  • pensijų ir kitų rūšių draudimą;
  • galimybę susigrąžinti mokesčius;
  • asmeniškai paskirtą pagalbininką, padėsiantį iškilus klausimų darbe;
  • lanksčias galimybes pasirinkti darbo laiką ir vietą;
  • nemokamus kursus, kuriuos organizuoja „Helsekursportalen“.

Registruokite savo profilio duomenis

Vardas (privaloma)

Pavardė (privaloma)

El. paštas (privaloma)

Slaptažodis (privaloma)

Pakartokite slaptažodį (privaloma)

Telefono numeris (privaloma)

Naudinga informacija

Darbo pasiūlymai

Atsižvelgdami į Ambio Helse dirbančių slaugytojų poreikius, galime pasiūlyti ir sutrumpintus trijų savaičių trukmės projektus Norvegijoje. Grįžkite dažniau į tėvynę ir tankiau susitikite su savo artimaisiais bei draugais! Kelionės ir būsto išlaidas padengs Ambio Helse. Taip pat neribojame pageidaujamų atostogų trukmės!

Daugiau informacijos apie darbo sąlygas Skandinavijoje rasite Ambio Helse puslapiuose: